Halové MČR 2019 v kategorii F1N, A6 a P3

1-2.6.2019 jsme se zúčastnili  MČR , které se konalo v tenisové hale v Děčíně . Soutěž byla rozdělena do dvou dnů , kdy v sobotu se odlétala kategorie házedel  F1N a v neděli pak kategorie A6 aP3. . Především v házedlech byla účast vysoká , celkem létalo 34 soutěžících . V kat. A6 pak létalo 12 soutěžících a v P3  létalo 6 soutěžících . Z našeho klubu soutěžilo 5 členů kategorii F1N, 2 kategorii A6 a  jeden kategorie P3.
Obr+ obr
Soutěž probíhala v naprosté pohodě a především „gumičkáři“ přivítali nově instalované  zabezpečení stropní konstrukce proti zalétnutí a usazení modelu pod stropem , odkud se velmi špatně sundávali . Díky promítání on line výsledků které pořadatelé nainstalovali , mohli všichni soutěžící  velmi  rychle zjistit za kolik letěli.
Na tytuli nejvyšší jsme sice nedosáhli ale medailové pozice jsme přeci jen získali .
Karel Štefan získal v F1N  ml. žácích 2. místo
Eugen Belo získal v A6  sen,  3. místo
Umístění ostatních členů Varnsdorfského klubu bylo:
Václav Jára                  F1N     sen.      7.místo
Miroslav Procházka      F1N     sen.      10. místo
Michal Sochalský         F1N     ml.ž.    6.místo
Jakub Miloschewitsch  F1N     ml.ž.    7.místo
Pavel Formánek            A6       sen       6.místo
Pavel Formánek            P3        sen       4.místo
Výsledková listina ZDE
Miroslav Procházka
předseda klubu

Ve dnech 1. a 2. 6. 2019 jsme se zúčastnili MČR, které se konalo v tenisové hale v Děčíně. Soutěž byla rozdělena do dvou dnů, kdy v sobotu se odlétala kategorie házedel F1N a v neděli pak kategorie A6 aP3. Především v házedlech byla účast vysoká, celkem létalo 34 soutěžících. V kat. A6 pak létalo 12 soutěžících a v P3 létalo 6 soutěžících. Z našeho klubu soutěžilo 5 členů kategorii F1N, dva kategorii A6 a jeden kategorie P3.

20190708_104111

20190708_104249

Soutěž probíhala v naprosté pohodě a především „gumičkáři“ přivítali nově instalované zabezpečení stropní konstrukce proti zalétnutí a usazení modelů pod stropem, odkud se velmi špatně sundávaly. Díky promítání online výsledků, které pořadatelé nainstalovali, mohli všichni soutěžící velmi rychle zjistit za kolik letěli. Na tituly nejvyšší jsme sice nedosáhli, ale medailové pozice jsme přeci jen získali.

Karel Štefan získal v F1N ml. žácích 2. místo

Eugen Belo získal v A6 sen. 3. místo

prázdný řádek

Umístění ostatních členů Varnsdorfského klubu bylo:

Václav Jára F1N sen. 7. místo

Miroslav Procházka F1N sen. 10. místo

Michal Sochalský F1N ml. ž. 6. místo

Jakub Miloschewitsch F1N ml. ž. 7. místo

Pavel Formánek A6 sen. 6.místo

Pavel Formánek P3 sen. 4.místo

prázdný řádek

Výsledková listina ke stažení ZDE, a fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE.

prázdný řádek

Miroslav Procházka

předseda klubu