Pozvánka na klubové polétání 8. 6. 2019

Ahoj Všem
Protože se přiblížil termín našeho naplánovaného létání  ,
Všechny Vás zvu na tuto sobotu 8.6.od  13,00 na letiště do Chřibské.
Tak jako vždy , létáme se vším podle  povětrnostních podmínek . Ohniště k opékání zajištěno.
Zatím je bohužel  předpověď počasí nepříznivá, má to hodně foukat ! Uvidíme jak se to vyvine
Sledujte proto email nebo naše klubové stránky v pátek odpoledne dle vývoje počasí akci potvrdím nebo zruším .

Akci potvrzuji, začátek 13.00  🙂

Ahoj všem,

protože se přiblížil termín našeho naplánovaného létání, všechny Vás zvu na tuto sobotu 8. 6. od  13.00 na letiště do Chřibské. Tak jako vždy, létáme se vším podle povětrnostních podmínek. Ohniště k opékání zajištěno.

Zatím je bohužel předpověď počasí nepříznivá, má to hodně foukat! Uvidíme jak se to vyvine. Sledujte proto email, nebo naše klubové stránky a Facebook v pátek odpoledne dle vývoje počasí akci potvrdím, nebo zruším.

thumbnail_image003

thumbnail_image006

Mirek Procházka

předseda klubu