Krajský přebor mládeže Ústeckého kraje 2018 ve volném letu

Výsledková listina veřejné soutěže volných modelů Le.č.53/2018
Krajský přebor mládeže Ústeckého kraje 2018 ve volném letu
Číslo soutěže : 53
Soutěžní kategorie: H,A3,P30,F1H,F1G
Datum konání: 7.4.2018
Místo konání: Letiště Aeroklubu Roudnice n L.
Pořadatel : LMK Varnsdorf
Ředitel soutěže: ing.Josef Bartík
Sportovní komisař: ing.Studený Rudolf
Časoměřiči: Miroslav Procházka,Štohanz Jan,Vít Privara
Chládková Zdena,Rudolf Studený,Pavel Formánek,Eugen Belo
Výpočty . Chládková ,Thieme,Bartík
Počasí : Jasno,16°C,vítr JV 3-5m/s.
Výsledky:
H-ml.žáci
1 Šulc Vaclav Varnsdorf CZE 44-301 8 14 11 20 27 9 18 20 9 9 145
2 Lebeda Martin Varnsdorf CZE 44-306 21 10 16 14 11 8 15 6 12 14 127
3 Hotař Vojtěch Varnsdorf CZE 44-208 21 9 10 15 4 3 7 4 12 8 93
4 Chládek Jakub Varnsdorf CZE 44-517 6 6 7 8 7 7 9 5 10 6 71
5 Sochalský Michal Varnsdorf CZE 44-510 7 2 7 2 2 9 3 2 11 16 61
6 Hašek Matěj Varnsdorf CZE 44-78 16 2 6 3 7 2 4 2 10 3 55
7 Sobotka Ondřej Varnsdorf CZE 44-517 3 8 4 4 2 2 1 16 12 2 54
H-st.žáci
1 Hladíková Julie Varnsdorf CZE 44-307 16 26 19 10 13 22 14 22 16 14 178
2 Thieme Josef Varnsdorf CZE 44-204 13 12 17 11 22 3 12 60 3 7 155
3 Brož Petr Varnsdorf CZE 44-13 9 20 8 12 14 18 9 12 12 10 124
H-junioři
1 Řezníček Miloslav Varnsdorf CZE 44-118 20 19 25 21 38 22 34 60 21 21 281
2 Blaschka Petr Vilémov CZE 46-010 32 60 16 31 29 18 13 8 43 10 260
A3-ml.žáci
1 Švarc Viktor Děčín CZE 295-33 22 60 60 51 31 224
2 Švarc Zbyněk Děčín CZE 295-30 60 33 60 19 44 216
A3-jun.
1 Blaschka Petr Vilemov CZE 46-010 60 60 60 60 60 300
2 Procházka Jakub BVL CZE 50-15 59 60 57 46 39 261
P30-žáci
1 Bílek Jiří YMCA Liberec CZE 211-149 91 100 55 57 69 372
2 Šulc Vít Varnsdorf CZE 44-302 421 63 67 40 55 266
3 Hladíková Julie Varnsdorf CZE 44-307 57 32 42 38 39 208
F1G-jun.
1 Kamenický Vojtěch Terezín CZE 418-25 93 83 88 62 94 420
F1H-žáci
1 Šulc Václav Varnsdorf CZE 44-301 120 46 114 39 0 319
2 Thieme Josef Varnsdorf CZE 44-204 18 59 56 31 66 230
3 Lebeda Martin Varnsdorf CZE 44-306 24 7 76 0 71 178
F1H-jun.
1 Budai Marek YMCA Liberec CZE 211-144 120 64 102 51 65 402
2 Huk Miroslav Varnsdorf CZE 44-120 66 60 76 72 33 307
Vítězové ve všech kategoriích obdrželi drobné věcné ceny.
Během soutěže,ani po jejím skončení nebyl podán žádný protest.
Sportovní komisař:ing.Rudolf Studený Ředitel soutěže: ing.Josef Bartík

KRAJ. PŘEBOR ŽÁKŮ LETIŠTĚ ROUDNICE 2018 014 KRAJ. PŘEBOR ŽÁKŮ LETIŠTĚ ROUDNICE 2018 026

20180407_111655_resized 20180407_111702_resized

KRAJ. PŘEBOR ŽÁKŮ LETIŠTĚ ROUDNICE 2018 015 KRAJ. PŘEBOR ŽÁKŮ LETIŠTĚ ROUDNICE 2018 016 KRAJ. PŘEBOR ŽÁKŮ LETIŠTĚ ROUDNICE 2018 017 KRAJ. PŘEBOR ŽÁKŮ LETIŠTĚ ROUDNICE 2018 019 KRAJ. PŘEBOR ŽÁKŮ LETIŠTĚ ROUDNICE 2018 021 KRAJ. PŘEBOR ŽÁKŮ LETIŠTĚ ROUDNICE 2018 022 KRAJ. PŘEBOR ŽÁKŮ LETIŠTĚ ROUDNICE 2018 024 KRAJ. PŘEBOR ŽÁKŮ LETIŠTĚ ROUDNICE 2018 025

Sportovní komisař:ing.Rudolf Studený

Komentáře nejsou povoleny.