Prezentace klubu LMK Varnsdorf

Pro účely  prezentace našeho klubu jsme vytvořili banner se základními informacemi o klubu, jeho činnostech a největších úspěších našich členů za poslední období. Je určen k prezentaci varnsdorfských modelářů při předváděcích akcích, v tisku, na výstavách, případně při soutěžích.
Ve fyzické podobě je k dispozici u p. Bartíka na kroužku ve Varnsdorfu, v elektronické podobě ho naleznete
Dále zde naleznete aktuální logo klubu .

Pro účely  prezentace našeho klubu jsme vytvořili banner se základními informacemi o klubu, jeho činnostech a největších úspěších našich členů za poslední období. Je určen k prezentaci varnsdorfských modelářů při předváděcích akcích, v tisku, na výstavách, případně při soutěžích. Ve fyzické podobě je k dispozici u p. Bartíka na kroužku ve Varnsdorfu, v elektronické podobě ho naleznete ZDE. Dále si ZDE můžete stáhnout logo klubu ve formátu PNG s průhledným pozadím.