Plán činnosti LMK Varnsdorf

Plán činnosti LMK Varnsdorf na rok 2019

Uspořádáme následující soutěže:

44/9 1. 1. Varnsdorf pod vysílačem Novoroční polétání
44/5 5. 1. H Mikulášovice, Lipová u Šluknova Nejsevernější házedlo, 1+2. kolo
496/1 9. 1. H Mikulášovice, Lipová u Šluknova Nejsevernější házedlo, 3+4. kolo
44/6 2. 2. H Mikulášovice, Lipová u Šluknova Nejsevernější házedlo, 5+6. kolo
22.2. Členská schůze LMK Varnsdorf Klubovna LMK
44/7 30. 3. F1G,F1H,A3,P30,H letiště Aeroklubu Česká Lípa Varnsdorfská Jarní
44/8 13. 4. F1H,F1G,A3,H,P30 letiště Aeroklubu Česká Lípa Krajský přebor mládeže Ústeckého kraje
44/11 20. 4. Letiště Chřibská Klubové polétání – zahájení sezóny
44/15 11. 5. Dolní podluží Klubové poježdění – lodě leteckých modelářů
44/12 8. 6. Letiště Chřibská Klubové polétání
44/1 5. 7. – 6. 7. F4B,SUM Horní Podluží Varnsdorfský Upoutanec
44/2 5. 7. – 6. 7. US Horní Podluží Pohár Tolštejnského panství
44/13 27. 7. Letiště Chřibská Klubové polétání
44/4 12. 8. – 24. 8. letiště Raná u Loun Soustředění talentované mládeže
44/10 14. 9. F1G,F1H,P30,A3,H letiště Aeroklubu Česká Lípa Mikulášovické Házedlo
44/14 12. 10. Letiště Chřibská Klubové polétání – ukončení sezóny
44/3 29. 11.- 30. 11. Varnsdorf Výstava modelů

Zajistíme vedení leteckomodelářských kroužků:

DDM Rumburk                  pondělky 16-18 hod

DDM Varnsdorf                středy       16-18 hod

DDM Varnsdorf                čtvrtky      16-18 hod

Po dohodě s pořadateli uskutečníme několik propagačních akcí

Zúčastníme se veřejných, postupových a mistrovských soutěží dle soutěžního kalendáře SMČR, FAI a otevřených soutěží v cizině

Soutěžní kategorie ve kterých budeme aktivní v roce 2019:

Volné modely                   H,A3,P30,F1G,F1H

Upoutané modely           UŠ,F2B, SUM,F4B

Halové modely                 A6,F1N,  P3

Pylonové modely             F3D,F3T

RC akrobaty                      RCEA

Tréninková aktivita členů klubu

Stadion VDF kotliny

Letiště Chřibská

Varnsdorfská Hala

Společní klubové létání

Letiště Chřibská

Aktivity rady klubu

Pravidelná schůze rady LMK       každé 1. úterý v měsíci

Členská schůze LMK                      22.2. 2019

Doporučené soutěže a akce 2019

Kompletní přehled všech soutěží KLeM pro rok 2019 najdete ZDE.

číslo Kategorie Datum Pořádá Název
804 Novoroční polétání 01.01.2019 LMK Varnsdorf
105 H 05.01.2019 LMK Varnsdorf Nejsevernější házedlo, 2. kolo
104 H 05.01.2019 LMK Vilémov Nejsevernější házedlo, 1. kolo
115 H,V 06.01.2019 LMK Praha 4 Pražská liga 1. kolo
124 H 19.01.2019 LMK Mikulášovice Nejsevernější házedlo, 3. kolo
125 H 19.01.2019 LMK Vilémov Nejsevernější házedlo, 4. kolo
401 F2B,US 19.-20.1.2019 LMK Rakovník Gee Bee Cup VII.I ročník
143 H 02.02.2019 LMK Mikulášovice Nejsevernější házedlo, 6. kolo
142 H 02.02.2019 LMK Varnsdorf Nejsevernější házedlo, 5. kolo
152 H,V 03.02.2019 LMK Praha 4 Pražská liga 3. kolo
Členská schůze LMK Varnsdorf  od 18.00 22.02.2019 Otáhalova 1260, Varnsdorf
177 F1N,A6 23.02.2019 LMK Vilémov Halový Žuch
201 H,V 03.03.2019 LMK Praha 4 Veřejná soutěž a vyhlášení ligy
207 F1N,A6,P3,F1R 09.03.2019 LMK Děčín Josefovské létání
217 H,A3,P30,CO2,V,F1H 16.03.2019 LMK Praha 4 PI Liga 1. kolo
218 F1J,F1G,F1A,F1B,F1C 16.03.2019 LMK Praha 4 PI Liga 1. kolo
222 F1H,F1G,P30 17.03.2019 LMK Hořice Hořická jarní
220 F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J 17.03.2019 LMK Terezín Terezínská liga 1.
221 H,A3,P30,CO2,V 17.03.2019 LMK Terezín Terezínská liga 1.
52 F1G,F1H,A3,H,P30 23.03.2019 Praha 9 RCMANIA.cz Přebor mládeže Libereckého kraje ve volném letu
53 F1G,F1H,A3,H,P30 24.03.2019 LMK Kopidlno Krajský přebor mládeže Královéhradeckého kraje
232 F1G,F1H,A3,P30,H 30.03.2019 LMK Varnsdorf Varnsdorfská Jarní
239 H,A3,P30,CO2,V,F1H 06.04.2019 LMK Praha 4 PI Liga 2. kolo
240 F1G,F1J,F1A,F1B,F1C 06.04.2019 LMK Praha 4 PI Liga 2. kolo
3 F2D 12.-14.4.2019 MK Svitavy 2019 Svitavy F2D World Cup
54 F1H,F1G,A3,H,P30 13.04.2019 LMK Varnsdorf Krajský přebor mládeže Ústeckého kraje
250 H,A3,P30,CO2,V,F1H 20.04.2019 LMK Praha 4 PI Liga 3. kolo
251 F1G,F1J,F1A,F1B,F1C 20.04.2019 LMK Praha 4 PI Liga 3. kolo
828 Klubové polétání – zahájení sezóny 20.04.2019 LMK Varnsdorf
252 F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J 21.04.2019 LMK Terezín Terezínská liga 2.
253 H,A3,P30,CO2,V 21.04.2019 LMK Terezín Terezínská liga 2.
403 US 27.04.2019 MK Scale Nymburk Jarní Uška
651 SUM 27.04.2019 MK Scale Nymburk První Sumka
259 H,V 01.05.2019 MK Mělník Memoriál O. Boudného
262 F1N,P3,A6 08.05.2019 LMK Terezín O kalich starosty města
261 A3,P30,H,V 08.05.2019 MK Mladá Boleslav Jarní
5 F2A,F2B 10.-12.5.2019 MK Hradec Králové 2019 World Cup Hradec Králové
57 H,A3,F1H,F1G,F1A,P30 11.05.2019 LMK Junior klub Ústí n/O Krajský přebor mládeže Pardubického kraje
846 Klubové poježdění – lodě leteckých modelářů 11.05.2019 LMK Varnsdorf
455 F3D,Q40 18.05.2019 MK Ostrov Ostrovský pohár
456 F3D,Q40 19.05.2019 MK Karlovy Vary Carlsbad Karlovarský pohár
655 F4B 25.05.2019 LMK Kladno
653 F4B 25.05.2019 MK Scale Nymburk
654 SUM 25.05.2019 MK Scale Nymburk
23 F4C,F4H 1.-2.6.2019 LMK Třebíč
24 P3,A6,F1N 02.06.2019 MK Sport Kardašova Řečice
9 F3D 7.-9.6.2019 MK Mamba 42. Grand Prix CR
874 Klubové polétání 08.06.2019 LMK Varnsdorf
277 V 15.06.2019 Praha 9 RCMANIA.cz Hodkovické stromolezení 2019
81 Soustředění dětí a talentované mládeže 29.6.-7.7.2019 LMK Děčín
83 Soustředění mládeže a upoutané reprezentace 1.-5.7.2019 MK Hradec Králové
408 US 5.-6.7.2019 LMK Varnsdorf Pohár Tolštejnského panství
661 F4B,SUM 5.-6.7.2019 LMK Varnsdorf Varnsdorfský Upoutanec
901 Klubové polétání 27.07.2019 LMK Varnsdorf
87 Soustředění talentované mládeže 12.-24.8.2019 LMK Varnsdorf
668 SUM,UŠS 31.08.2019 LMK Rakovník Rakovnický upoutanec
673 F4B 07.09.2019 LMK Kladno
290 H,A3,F1H,P30,F1G 07.09.2019 LMK Vilémov ŽUCH 2019
671 F4B 07.09.2019 MK Scale Nymburk
672 SUM 07.09.2019 MK Scale Nymburk
292 F1G,F1H,P30,A3,H 14.09.2019 LMK Varnsdorf Mikulášovické Házedlo
37 UR20,UR25,UŠ MČR mládeže 14.-15.9.2019 MK Svitavy
38 F3D,F3T,F5D 14.-15.9.2019 MK AMC Blatná
470 F3D,Q40 14.-15.9.2019 AMC Blatná Memoriál Ondřeje Havelky
39 F1G,F1H,A3,H,P30 MČR ml. 21.09.2019 LMK Brno III
296 H,A3,P30,CO2,V,F1H 21.09.2019 LMK Praha 4 PI Liga 4. kolo
297 F1G,F1J,F1A,F1B,F1C 21.09.2019 LMK Praha 4 PI Liga 4. kolo
40 F4B,SUM s+j 21.09.2019 MK Hradec Králové
298 F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J 22.09.2019 LMK Terezín Terezínská liga 3.
299 H,A3,P30,CO2,V 22.09.2019 LMK Terezín Terezínská liga 3.
43 F1G,F1H,F1J 05.10.2019 LMK Brno III
306 H,A3,P30,CO2,V,F1H 05.10.2019 LMK Praha 4 PI Liga 5. kolo
307 F1G,F1J,F1A,F1B,F1C 05.10.2019 LMK Praha 4 PI Liga 5. kolo
415 US 05.10.2019 MK Scale Nymburk Závěrečná Uška
674 SUM 05.10.2019 MK Scale Nymburk Poslední Sumka
44 H,A3,P30 06.10.2019 LMK Kroměříž
314 F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J 06.10.2019 LMK Terezín Terezínská liga 4.
315 H,A3,P30,CO2,V 06.10.2019 LMK Terezín Terezínská liga 4.
964 Klubové polétání – ukončení sezóny 12.10.2019 LMK Varnsdorf
338 H,A3,P30,CO2,V,F1H 02.11.2019 LMK Praha 4 PI Liga veřejná soutěž + vyhlášení
339 F1G,F1J,F1A,F1B,F1C 02.11.2019 LMK Praha 4 PI Liga veřejná soutěž + vyhlášení
340 F1H,F1G,P30 03.11.2019 LMK Hořice
975 Výstava modelů 29.-30.11.2019 LMK Varnsdorf
353 F1N,A6,P3,F1R 08.12.2019 LMK Děčín Vánoční rampouch
357 F1N,A6 28.12.2019 LMK Vilémov Předsilvestrovské polétání

prázdný řádek

Plán činnosti LMK Varnsdorf pro rok 2018
1 Uspořádáme následujcí soutěže: kategorie místo datum
1.1 Nejsevernější házedlo H Lipová 6.1.18
1.2 Nejsevernější házedlo H Lipová 20.1.18
1.3 Halová soutěž GEE-BEE Cup UŠ,RCEA Sp.hala Vdf 3.-4.18
1.4 Pepova Jarní H,A3,P30,F1G,F1H Č.Lípa 31.3.18
1.5 KP Ml. Ústecka H,A3,P30,F1G,F1H Roudnice n.L. 7.4.18
1.6 WC-F2B; Nord Bohemia Cup 2018 Kotlina-Vdf 7.-8.7.18
1.7 Pohár Tolštejnského Panství Kotlina-Vdf 6.7.18
1.8 Otevřené Mistrovství ČR Upoutaných maket F4B,SUM Kotlina-Vdf 6.-8.7.18
1.9 Soustředění Raná Volné+Upoutané Raná u Loun 13.-25.18
1.10 Výstava plastikových modelů Knihovna Vdf 30.11-1.12.18
2 Zajistíme vedení leteckomodelářských kroužků:
CDM  Česká Kamenice pondělky 15-17hod
DDM Varnsdorf (Rbk.) středy 16-18hod
DDM Varnsdorf + junioři čtvrtky 16-18hod 18-20hod
Klubovna LMK – ostatní členové LMK soboty 9-13hod
3 Po dohodě s pořadateli uskutečníme několik propagačních akcí
4 Zúčastníme se veřejných postupových a mistrovských soutěží dle soutěžního kalendáře SMČR, FAI a otevřených soutěží v cizině
Soutěžní kategorie ve kterých budem aktivní v roce 2018: volných modelů H,A3,P30,F1G,F1H
upoutaných modelů UŠ,F2B, SUM,F4B
Halových modelů A6,F1N,  P3
Pylonových soutěží F3D,F5D
RC akrobatů RCEA, F3A
RC Kluzáků VOSA, RCAS
5 Tréninková aktivita členů klubu Stadion, letiště
6 Mimo úterní schůze výboru uskutečníme jednu výroční členskou schůzi 12.1.18
Umožníme dle potřeb sobotní konzultace v klubovně LMK členům i nečlenům a v případě zájmu dohodneme i rozříření pracovních časů v klubovně.
7 Přehled doporučených soutěží pro aktivní sportovce LMK Varnsdorf na 2018
Doporučené soutěže pro členy LMK pro rok 2018
Datum Místo pořádání Název soutěže Kategorie
6.1.2018 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
7.1.2018 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
12.1.2018 Varnsdorf Členská schůze LMK Varnsdorf
20.1.2018 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
21.1.2018 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
27.1.2018 Rakovník 5. Gee-Bee Cup UŠ, F2B
3.2.2018 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
4.2.2018 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
10.2.2018 Turnov Turnovská hala RCEA,RCHP
10.2.2018 Turnov Turnovská hala RCP
11.2.2018 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
17.-18.2.2018 Svitavy Střelice-Hala F2B,UŠ
24.2.2018 Vilemov Halový Žuch 2018 F1N,A6
24.-25.2.2018 Senftenberg Velká hala Propagace
3.-4.3.2018 Varnsdorf Sportovní hala Varnsdorf Gee-Bee Cup
11.3.2018 Děčínská hala Josefofská P3,A6,F1N,F1R
17.3.2018 Panenský Týnec Pi. Liga 1 H,A3,P30,F1H,F1G,V
17.3.2018 Panenský Týnec KP Ml.středočeši H,A3,P30,F1H,F1G,V
17.3.2018 Tachov KP.Ml. Plzeňska F1G,F1H,H,A3,P30,V
18.3.2018 Panenský Týnec Terezínská liga 1 F1G,F1H,F1J,A3,P30,H,V
30.3.2018 Domoslavice Kp.Ml. Kralovehradeca F1G,F1H,H,A3,P30,V
31.3.2018 Česká Lípa Pepova Jarní 2018 H,A3,P30,F1H,F1G,
7.4.2018 Panenský Týnec PI Liga 2 H,A3,P30,F1A,F1H,F1B
7.4.2018 Roudnice n. Labem Kp.Ml.Ústecko H,A3,P30,F1H,F1G,V
7.4.2018 Panenský Týnec Pi. Liga 2 H,A3,P30,F1H,F1G,V
8.4.2018 Panenský Týnec Terezínská liga 2 F1H,A3,P30,H,F1G,
14-15.4.2018 Modena WC F3T
21.4.2018 Panenský Týnec PI Liga 3 H,A3,P30,F1A,F1H,F1B
22.4.2018 Všechov Kp.Ml.-jihočeši F1H,H,A3,P30
22.4.2018 Panenský Týnec Terezínská liga 3 F1G,F1H,F1J,A3,P30,H,V
23.4.2018 Ústí n.Orlicí Jarní Usteckoorlická F1A,F1H.F1G,P30,H,A3,V
28.4.2018 Nymburk Jarní UŠ UŠ, SUM
5.5.2018 Hradec králové První Hradecká US,UR20,UR25,F2A
8.5.2018 Mladá Boleslav Jarní Mladoboleslavská H,V,A3,P30
12.5.2018 Ústí n. O. KP Pardubicka H,P30,A3,F1H
12.5.2018 Jihlava KP Vysočina H,P30,A3,F1H
19.5.2018 Ostrov n.O. Ostrovský pohár F3D,Q40,F5D
19.5.2018 Henčov KP Ml.Vysočina F1G,F1H,H,A3,P30,V
19.-20.5. Hradec Králové WC F2B F2B
20.5.2018 Karlovy Vary LS Hory F3D,Q40,F5D
26.5.2018 Kladno F4B
26.-27.5.2018 Ostrov n.Ohří F3D,F3T
26-27.5.2018 Nymburk F4B,SUM
2.6.2018 Plzeň MČR Hala F1N,P3,A6
2.-3.6.2018 Sebnitz SP – Sächsische Cup F2A,B,C,D
8.-10.6.2018 Olomouc Grand prix ČR F3D,F5D
9.6.2018 Grossenheim F4B,SUM
9.-10.6.2018 Žarnovice Memoriál J.Gabriše F2B,UŠ
16.6.2018 Hodkovice O pohár Praotce Modeláře Pinto a Pepík
16.6.2018 Hodkovice Hodkovické stromolezení V
16.6.2018 Hradec Králové MČR Ml. UŠ,UR,
23.-22.6.2018 Tchořovice Memoriál O.Havelky F3D,Q40
29.6.-4.7.2018 Hradec Králové Týdení soustředění ml.učkařů UŠ,UR,
4.7.2018 Hradec Králové Soustředěná Hradecká US,UR20,UR25
6.7.2018 Varnsdorf Pohár Tolštejnského panství F4B,SUM,UŠ
6.7-8.7.2018 Varnsdorf Soutěž družstev F4B
7.7-8.7.2018 Varnsdorf Světový pohár F2B
14.7.2018 Hradec králové Hradecký akrobat F2B
13.8.-25.8.2018 Raná u Loun Soustředění talentované mládeže
18.-19.8.2018 Untersieggenthal Švýcarsko F4B.SUM
1.9.2018 Rakovník Rakovnický upoutanec US,SUM
8.9.2018 Hradec Králové Stoletá MČR-F2A,B,UR,UŠ
8.9.2018 Česká Lípa Žuch 2018 H,A3,P30,F1H,F1G,
8.-9.9.2018 Mimoň Frantovy Pylony F3D,F3F
15.9.2018 Česká Lípa Miulášovické házedlo H,A3,P30,F1H,F1G,
22.9.2018 Týnec PI Liga 4.kolo F1A,B,C,G,H,J,A3,P0,V
22.9.2018 Všechov MČR- Mládeže H,A3,P30,F1H,F1G,
6.10.2018 Nymburk Závěrečná sumka US,SUM
6.10.2018 Týnec PI Liga 5.kolo F1A,B,C,G,H,J,A3,P0,V
7.10.2018 Panenský Týnec Terezínská liga 1 F1G,F1H,F1J,A3,P30,H,V
3.11.2018 Kroměříž-Kyjov MČR F1H,F1G,F1J
4.11.2018 Hranice -letiště MČR H,A3,P30
10.11.2018 Panenský Týnec Vyhodnocení Pi liga
30.11.2018 Varnsdorf Setkání plastikový modelářů INFOCentrum Varnsdorf
10.12.2018 Děčín Vánoční Rampouch F1N,A6,P3
28.12.2018 Vilemov Předsilvestrovské polétání F1N,A6
Plán činnosti LMK Varnsdorf pro rok 2017 – doporučené akce
Datum Místo pořádání Název soutěže Kategorie
07.01.2017 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
08.01.2017 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
10.01.2017 Výbor LMK
14.01.2017 Rakovník Školení rozhodčích upoutanci
20.01.2017 Varnsdorf Členská schůze leteckomodeláského klubu Varnsdorf
21.01.2017 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
22.01.2017 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
28.01.2017 Rakovník 5.Gee-Bee Cup
04.02.2017 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
05.02.2017 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
07.02.2017 Výbor LMK
11.02.2017 Sezimovo Ústí Školení rozhodčích volné modely
11.02.2017 Senftenberg Velká hala Propagace
18.02.2017 Vilémov Halový Žuch 2016 F1N,A6
25.02.2017 Svitavy Střelice-Hala F2B,UŠ
04.03.2017 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
11.03.2017 Děčínská hala Josefofská P3,A6,F1N,F1R
18.03.2017 Panenský Týnec Kp.Ml.středočeši+PI Liga 1 H,A3,P30,F1H,F1G,V
25.03.2017 Česká Lípa Pepova Jarní 2016 H,A3,P30,F1H,F1G,
01.04.2017 Tachov KP.Ml. Plzeňska F1G,F1H,H,A3,P30,V
08.04.2017 Panenský Týnec Kp.Ml.Ústecko H,A3,P30,F1H,F1G,V
08.04.2017 Panenský Týnec PI Liga 2 H,A3,P30,F1A,F1H,F1B
8-9.4.2017 Modena WC F3T
14.04.2017 Domoslavice Kp.Ml. Kralovehradeca F1G,F1H,H,A3,P30,V
22.04.2017 Všechov Kp.Ml.-jihočeši F1G,F1H,H,A3,P30,V
23.04.2017 Ústí n.Orlicí Jarní Usteckoorlická F1A,F1H.F1G,P30,H,A3,V
29.04.2017 Nymburk Jarní UŠ
01.05.2017 Drahotice Jarní Větrná H,V,A3,P30
08.05.2017 Mladá Boleslav Jarní Mladoboleslavská H,V,A3,P30
Ostrov n.Ohří F3D,F3T
20-21.5.2017 Karlovy Vary F3DF3T,F5D
21.05.2017 Hradec králové WC F2B F2B
27.05.2017 Grossenheim F4B,SUM
28.05.2017 Roudnice RC-Vosa VOSA
03.06.2017 Plzeň MČR Hala F1N,P3,A6
03.06.2017 Nymburk F4B,SUM
3-4.6.2017 Olomouc Velká cena Modely F3D,F5D
10.06.2017 Tchořovice F3D,Q40
10-11.6.2017 Blatná Grand Prix ČR F3D,F3T
17.06.2017 Svitavy MČR Ml. UŠ,UR,
01.07.2017 Chřibská Upoutanec a Tošt.pohár F4B,SUM,UŠ
17.-23.7.17 Svitavy Týdení soustředění ml.učkařů UŠ,UR,
25-29.7.2017 Švédsko Švédsko WCH2017 F3D
14.-26.8.17 Raná u Loun Soustředění talentované mládeže
02.09.2017 Rakovník Rakovnický upoutanec US,SUM
09.09.2017 Hradec Králové Stoletá MČR-F2A,B,UR,UŠ
Mimoň F3D,F3F
09.09.2017 Česká Lípa Žuch 2016 H,A3,P30,F1H,F1G,
16.09.2017 Česká Lípa Mikulášovické Házedlo H,A3,P30,F1H,F1G,
29.09.2017 Všechov WC F1B
07.10.2017 Týnec PI Liga 4.kolo F1A,B,C,G,H,J,A3,P0,V
07.10.2017 Nymburk Závěrečná uška US,SUM
07.10.2017 Borotice MČR-                          Mládeže H,A3,P30,F1H,F1G,
07.10.2017 Týnec PI Liga 5.kolo F1A,B,C,G,H,J,A3,P0,V
10.10.2017 3v¨écko MS F3D,F3F
28.10.2017 Panenský Týnec MČR F1H,F1G,F1J
28.10.2017 Panenský Týnec MČR H,A3,P30
17.11.2017 Varnsdorf Setkání plastikový modelářů INFOCentrum Varnsdorf
09.12.2017 Děčín Vánoční Rampouch F1N,A6,P3
30.12.2017 Vilémov Předsilvestrovské polétání F1N,A6

Komentáře nejsou povoleny.