Plán činnosti LMK Varnsdorf

Plán činnosti LMK Varnsdorf pro rok 2018
1 Uspořádáme následujcí soutěže: kategorie místo datum
1.1 Nejsevernější házedlo H Lipová 6.1.18
1.2 Nejsevernější házedlo H Lipová 20.1.18
1.3 Halová soutěž GEE-BEE Cup UŠ,RCEA Sp.hala Vdf 3.-4.18
1.4 Pepova Jarní H,A3,P30,F1G,F1H Č.Lípa 31.3.18
1.5 KP Ml. Ústecka H,A3,P30,F1G,F1H Roudnice n.L. 7.4.18
1.6 WC-F2B; Nord Bohemia Cup 2018 Kotlina-Vdf 7.-8.7.18
1.7 Pohár Tolštejnského Panství Kotlina-Vdf 6.7.18
1.8 Otevřené Mistrovství ČR Upoutaných maket F4B,SUM Kotlina-Vdf 6.-8.7.18
1.9 Soustředění Raná Volné+Upoutané Raná u Loun 13.-25.18
1.10 Výstava plastikových modelů Knihovna Vdf 30.11-1.12.18
2 Zajistíme vedení leteckomodelářských kroužků:
CDM  Česká Kamenice pondělky 15-17hod
DDM Varnsdorf (Rbk.) středy 16-18hod
DDM Varnsdorf + junioři čtvrtky 16-18hod 18-20hod
Klubovna LMK – ostatní členové LMK soboty 9-13hod
3 Po dohodě s pořadateli uskutečníme několik propagačních akcí
4 Zúčastníme se veřejných postupových a mistrovských soutěží dle soutěžního kalendáře SMČR, FAI a otevřených soutěží v cizině
Soutěžní kategorie ve kterých budem aktivní v roce 2018: volných modelů H,A3,P30,F1G,F1H
upoutaných modelů UŠ,F2B, SUM,F4B
Halových modelů A6,F1N,  P3
Pylonových soutěží F3D,F5D
RC akrobatů RCEA, F3A
RC Kluzáků VOSA, RCAS
5 Tréninková aktivita členů klubu Stadion, letiště
6 Mimo úterní schůze výboru uskutečníme jednu výroční členskou schůzi 12.1.18
Umožníme dle potřeb sobotní konzultace v klubovně LMK členům i nečlenům a v případě zájmu dohodneme i rozříření pracovních časů v klubovně.
7 Přehled doporučených soutěží pro aktivní sportovce LMK Varnsdorf na 2018
Doporučené soutěže pro členy LMK pro rok 2018
Datum Místo pořádání Název soutěže Kategorie
06.01.2018 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
06.01.2018 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
07.01.2018 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
12.01.2018 Varnsdorf Členská schůze leteckomodeláského klubu Varnsdorf
20.01.2018 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
20.01.2018 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
21.01.2018 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
21.01.2018 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
27.01.2017 Rakovník 5. Gee-Bee Cup UŠ, F2B
03.02.2018 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
03.02.2018 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
04.02.2018 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
04.02.2018 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
10.02.2018 Turnov Turnovská hala RCEA,RCHP
10.02.2018 Turnov Turnovská hala RCP
11.02.2018 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
24.-25.2.2018 Senftenberg Velká hala Propagace
24.02.2018 Vilemov Halový Žuch 2018 F1N,A6
17.-18.2.2017 Svitavy Střelice-Hala F2B,UŠ
03.03.2018 Varnsdorf Sportovní hala Varnsdorf Gee-Bee Cup
31.03.2018 Česká Lípa Pepova Jarní 2018 H,A3,P30,F1H,F1G,
11.03.2018 Děčínská hala Josefofská P3,A6,F1N,F1R
07.04.2018 Roudnice n. Labem Kp.Ml.Ústecko H,A3,P30,F1H,F1G,V
17.03.2018 Panenský Týnec Pi. Liga 1 H,A3,P30,F1H,F1G,V
18.03.2018 Panenský Týnec Terezínská liga 1 F1G,F1H,F1J,A3,P30,H,V
17.03.2018 Panenský Týnec KP Ml.středočeši H,A3,P30,F1H,F1G,V
17.03.2018 Tachov KP.Ml. Plzeňska F1G,F1H,H,A3,P30,V
07.04.2018 Panenský Týnec PI Liga 2 H,A3,P30,F1A,F1H,F1B
14-15.42018 Modena WC F3T
30.03.2018 Domoslavice Kp.Ml. Kralovehradeca F1G,F1H,H,A3,P30,V
07.04.2018 Panenský Týnec Pi. Liga 2 H,A3,P30,F1H,F1G,V
08.04.2018 Panenský Týnec Terezínská liga 2 F1H,A3,P30,H,F1G,
22.04.2018 Všechov Kp.Ml.-jihočeši F1H,H,A3,P30
21.04.2018 Panenský Týnec PI Liga 3 H,A3,P30,F1A,F1H,F1B
22.04.2018 Panenský Týnec Terezínská liga 3 F1G,F1H,F1J,A3,P30,H,V
23.04.2017 Ústí n.Orlicí Jarní Usteckoorlická F1A,F1H.F1G,P30,H,A3,V
28.04.2018 Nymburk Jarní UŠ
28.04.2018 Nymburk Jarní UŠ SUM
08.05.2018 Mladá Boleslav Jarní Mladoboleslavská H,V,A3,P30
26.-27.2018 Ostrov n.Ohří F3D,F3T
05.05.2018 Hradec králové První Hradecká US,UR20,UR25,F2A
19.-20.5. Hradec Králové WC F2B F2B
12.05.2018 Ústí n. O. KP Pardubicka H,P30,A3,F1H
12.05.2018 Jihlava KP Vysočina H,P30,A3,F1H
09.06.2018 Grossenheim F4B,SUM
19.05.2018 Henčov KP Ml.Vysočina F1G,F1H,H,A3,P30,V
19.05.2018 Ostrov n.O. Ostrovský pohár F3D,Q40,F5D
20.05.2018 Karlovy Vary LS Hory F3D,Q40,F5D
26.05.2018 Kladno F4B
02.06.2018 Plzeň MČR Hala F1N,P3,A6
26-27.5.2018 Nymburk F4B,SUM
2.-3.6.2018 Sebnitz SP – Sächsische Cup F2A,B,C,D
8.-10.6.2018 Olomouc Grand prix ČR F3D,F5D
9.-10.6.2018 Grossenhajn Sasko F4B,SUM
9.-10.2018 Žarnovice Memoriál J.Gabriše F2B,UŠ
16.06.2018 Hodkovice O pohár Praotce Modeláře Pinto a Pepík
16.06.2018 Hodkovice Hodkovické stromolezení V
23.-22.6.2018 Tchořovice Memoriál O.Havelky F3D,Q40
16.06.2018 Hradec Králové MČR Ml. UŠ,UR,
7.7-8.7.2018 Varnsdorf Světový pohár F2B
6.7-8.7.2018 Varnsdorf Soutěž družstev F4B
06.07.2018 Varnsdorf Pohár Tolštejnského panství F4B,SUM,UŠ
29.6.-4.7.2018 Hradec Králové Týdení soustředění ml.učkařů UŠ,UR,
04.07.2018 Hradec Králové Soustředěná Hradecká US,UR20,UR25
14.07.2018 Hradec králové Hradecký akrobat F2B
13.8.-25.8.2018 Raná u Loun Soustředění talentované mládeže
01.09.2018 Rakovník Rakovnický upoutanec US,SUM
08.09.2018 Hradec Králové Stoletá MČR-F2A,B,UR,UŠ
18.-19.8.2018 Untersieggenthal Švýcarsko F4B.SUM
8.-9.2018 Mimoň Frantovy Pylony F3D,F3F
08.09.2018 Česká Lípa Žuch 2018 H,A3,P30,F1H,F1G,
22.09.2018 Týnec PI Liga 4.kolo F1A,B,C,G,H,J,A3,P0,V
15.09.2018 Česká Lípa Miulášovické házedlo H,A3,P30,F1H,F1G,
06.10.2018 Nymburk Závěrečná sumka US,SUM
22.09.2018 Všechov MČR- Mládeže H,A3,P30,F1H,F1G,
6.10.20189 Týnec PI Liga 5.kolo F1A,B,C,G,H,J,A3,P0,V
07.10.2018 Panenský Týnec Terezínská liga 1 F1G,F1H,F1J,A3,P30,H,V
03.11.2018 Kroměříž-Kyjov MČR F1H,F1G,F1J
04.11.2018 Hranice -letiště MČR H,A3,P30
10.11.2018 Panenský Týnec Vyhodnocení Pi liga
30.11.2018 Varnsdorf Setkání plastikový modelářů INFOCentrum Varnsdorf
10.12.2018 Děčín Vánoční Rampouch F1N,A6,P3
28.12.2018 Vilemov Předsilvestrovské polétání F1N,A6
Plán činnosti LMK Varnsdorf pro rok 2017 – doporučené akce
Datum Místo pořádání Název soutěže Kategorie
07.01.2017 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
08.01.2017 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
10.01.2017 Výbor LMK
14.01.2017 Rakovník Školení rozhodčích upoutanci
20.01.2017 Varnsdorf Členská schůze leteckomodeláského klubu Varnsdorf
21.01.2017 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
22.01.2017 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
28.01.2017 Rakovník 5.Gee-Bee Cup
04.02.2017 Mikulášovice Nejsevernější liga házedel H
05.02.2017 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
07.02.2017 Výbor LMK
11.02.2017 Sezimovo Ústí Školení rozhodčích volné modely
11.02.2017 Senftenberg Velká hala Propagace
18.02.2017 Vilémov Halový Žuch 2016 F1N,A6
25.02.2017 Svitavy Střelice-Hala F2B,UŠ
04.03.2017 Liberec-Hodkovice Severní liga házedel H,V
11.03.2017 Děčínská hala Josefofská P3,A6,F1N,F1R
18.03.2017 Panenský Týnec Kp.Ml.středočeši+PI Liga 1 H,A3,P30,F1H,F1G,V
25.03.2017 Česká Lípa Pepova Jarní 2016 H,A3,P30,F1H,F1G,
01.04.2017 Tachov KP.Ml. Plzeňska F1G,F1H,H,A3,P30,V
08.04.2017 Panenský Týnec Kp.Ml.Ústecko H,A3,P30,F1H,F1G,V
08.04.2017 Panenský Týnec PI Liga 2 H,A3,P30,F1A,F1H,F1B
8-9.4.2017 Modena WC F3T
14.04.2017 Domoslavice Kp.Ml. Kralovehradeca F1G,F1H,H,A3,P30,V
22.04.2017 Všechov Kp.Ml.-jihočeši F1G,F1H,H,A3,P30,V
23.04.2017 Ústí n.Orlicí Jarní Usteckoorlická F1A,F1H.F1G,P30,H,A3,V
29.04.2017 Nymburk Jarní UŠ
01.05.2017 Drahotice Jarní Větrná H,V,A3,P30
08.05.2017 Mladá Boleslav Jarní Mladoboleslavská H,V,A3,P30
Ostrov n.Ohří F3D,F3T
20-21.5.2017 Karlovy Vary F3DF3T,F5D
21.05.2017 Hradec králové WC F2B F2B
27.05.2017 Grossenheim F4B,SUM
28.05.2017 Roudnice RC-Vosa VOSA
03.06.2017 Plzeň MČR Hala F1N,P3,A6
03.06.2017 Nymburk F4B,SUM
3-4.6.2017 Olomouc Velká cena Modely F3D,F5D
10.06.2017 Tchořovice F3D,Q40
10-11.6.2017 Blatná Grand Prix ČR F3D,F3T
17.06.2017 Svitavy MČR Ml. UŠ,UR,
01.07.2017 Chřibská Upoutanec a Tošt.pohár F4B,SUM,UŠ
17.-23.7.17 Svitavy Týdení soustředění ml.učkařů UŠ,UR,
25-29.7.2017 Švédsko Švédsko WCH2017 F3D
14.-26.8.17 Raná u Loun Soustředění talentované mládeže
02.09.2017 Rakovník Rakovnický upoutanec US,SUM
09.09.2017 Hradec Králové Stoletá MČR-F2A,B,UR,UŠ
Mimoň F3D,F3F
09.09.2017 Česká Lípa Žuch 2016 H,A3,P30,F1H,F1G,
16.09.2017 Česká Lípa Mikulášovické Házedlo H,A3,P30,F1H,F1G,
29.09.2017 Všechov WC F1B
07.10.2017 Týnec PI Liga 4.kolo F1A,B,C,G,H,J,A3,P0,V
07.10.2017 Nymburk Závěrečná uška US,SUM
07.10.2017 Borotice MČR-                          Mládeže H,A3,P30,F1H,F1G,
07.10.2017 Týnec PI Liga 5.kolo F1A,B,C,G,H,J,A3,P0,V
10.10.2017 3v¨écko MS F3D,F3F
28.10.2017 Panenský Týnec MČR F1H,F1G,F1J
28.10.2017 Panenský Týnec MČR H,A3,P30
17.11.2017 Varnsdorf Setkání plastikový modelářů INFOCentrum Varnsdorf
09.12.2017 Děčín Vánoční Rampouch F1N,A6,P3
30.12.2017 Vilémov Předsilvestrovské polétání F1N,A6

Komentáře nejsou povoleny.